Yhteystiedot

AEL, Helsinki

Osoite Kaarnatie 4, 00410 Helsinki

Puhelinvaihde

09 530 71, ma–pe klo 7.30–16.30

Asiakaspalvelu 09 5307 444
asiakaspalvelu@ael.fi 
Avoinna ma–pe klo 7.30–16.30
Henkilökunta Sähköpostit muodossa etunimi.sukunimi(at)ael.fi
Koko henkilökunnan yhteystietoineen löydät tästä

AEL Hotelli

Jälsitie 5, 00410 Helsinki, 09 5307 555
Huonevaraukset ma–pe klo 8–16
AEL Cafe ja iltavastaanotto ma–to klo 16.30–21.00

Katso

Kartta ja liikenneyhteydet

AEL, Oulu

Osoite

Vellamontie 12, 90510 Oulu

Yhteyshenkilöt

Ari-Pekka Ojalainen, koulutuspäällikkö
043 827 2548, ari-pekka.ojalainen@ael.fi
Hanna Ollila, koulutussuunnittelija
044 722 4766, hanna.ollila@ael.fi
Antti Korhonen, koulutusasiantuntija
043 826 6610, antti.korhonen@ael.fi
Johanna Rautio, koulutusasiantuntija
043 827 1081, johanna.rautio@ael.fi

Katso Kartta ja liikenneyhteydet

AEL, Tampere

Osoite
Yhteyshenkilöt

Rantatie 45, 33250 Tampere
Sami Kaasalainen, kouluttaja
044 722 4729, sami.kaasalainen@ael.fi
Sirkka Hyyhönen, koulutussuunnittelija
044 722 4727, sirkka.hyyhonen@ael.fi

Katso

Kartta ja liikenneyhteydet